Terapijos veidui

Veido kaukės atliekamos su profesionalia, aukščiausios kokybės natūralia prancūziška ECOMARINE kosmetika.

"Drėkinimas" (su hialuronu)| 19€

Trukmė: 60min

Kaukė su HIALURONU intensyviai drėkina, maitina, gaivina odą. Dėl savo ypatingai drėkinančių savybių tinka bet kokios odos tipui. Oda po procedūros pastebimai švyti, yra sudrėkinta.

(Demakiažas, aukso pilingas, masažas, alginatinė drėkinanti kaukė, serumas).

"Švytėjimas" (su ikrais) | 19€

Trukmė: 60min

Kaukė su IKRAIS stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus. Ikrų ląstelės labai panašios į jaunas epidermio ląsteles. Jos susideda iš riebiųjų rūgščių, amino rūgščių, mineralinių druskų, vitamino B, cinko ir geležies. Šios medžiagos padeda ląstelėms apsisaugoti nuo išorės poveikio. Oda sudrėkinama, greičiau regeneruojasi. Veikliosios medžiagos – Ikrų ekstraktas (greitina kolageno gamybą organizme). Vitaminai A, D, B1, B2, B6 ir mikroelementai bei amino rūgštys drėkina ir skatina ląstelių atsinaujinimo procesus. Saugo nuo UV, oro kaitos žalos, aplinkos taršos ir degidratacijos. Turi antioksidacinių savybių.

(Demakiažas, aukso pilingas, masažas, alginatinė ikrų kaukė, serumas)

"Atjauninimas" (su botulinu) | 19€

Trukmė: 60min

Jauninamoji kaukė su BOTULINU. Atpalaiduoja veido raumenis, mažina susidariusių raukšlių apimtis. Taip pat turi senėjimą stabdantį, antioksidantinį poveikį.

( Demakiažas, pilingas, masažas, kaukė su botulinu, serumas)

"Švarumas" (su papaja ir ananasu) | 19€

Trukmė: 60min

Giliai valanti kaukė su PAPAJOS IR ANANASO ekstraktais. Puikus eksfoliacinis, giliai valantis poveikis bet kuriam odos tipui. Papaja stimuliuoja amino rūgštis atsakingas už ląstelių regeneraciją, o ananasas saugo ir drėkiną odą, stabdo raukšlelių atsiradimą. Veikliosios medžiagos – vitaminas A, Vitaminas C, Bromelainas (baltymus skaidantis fermentas, išgaunamas iš ananasų šerdies ir minkštimo) – enzimas minkštinantis odą. Procedūra saugo nuo laisvųjų radikalų. Turi priešuždegiminių savybių.

( Demakiažas, pilingas, masažas, giliai valanti kaukė su papaja ir ananasais, serumas)

„Prabanga“ (su arganu) | 19€

Trukmė: 60min

Kaukė su ARGANO aliejumi turi energizuojantį, tonizuojantį, odos elastingumą atstatantį poveikį. Dėl didelio vit.E ir antioksidantų kiekio, pasižymi odos senėjimą stabdančiomis savybėmis. Gerina kapiliarų elastingumą, atstato odos tonusą.

(Demakiažas, pilingas, masažas, kaukė su arganu, serumas)

„Jūros jaunystė“ (su spirulina) | 19€

Trukmė: 60min

Ši nulupama kaukė su SPIRULINA efektyviai kovoja su odos senėjimu dėka savo veikliųjų ingridientų. Stiprus antioksidacinis poveikis sumažina oro taršos ir streso padarinius ir padeda odai išlikti sveikai. Spirulina sugeria toksines medžiagas, regeneruoja odą, skatina kraujo mikrocirkuliaciją, didina odos elastingumą, apsaugo nuo raukšlių susidarymo.

(Demakiažas, pilingas, masažas, giliai valanti kaukė suspirulina, serumas)