Terapijos nėščiosioms

Dažniausiai nėščioms moterims būdinga įtampa, nerimas, nemiga, nesugebėjimas atsipalaiduoti, skausmai pečių ir nugaros srityse, kojų tinimas. Procedūros skirtos neščiosioms padeda susikoncentruoti, susikaupti, subalansuoti emocijas, atpalaiduoti raumenis. Tai ypač svarbu pasiruošiant gimdymui. Šios procedūros leis pasijusti lyg ant sparnų.

Specialus nėščiųjų masažas | 27€

Trukmė: 50min

(Nugaros, pečių, rankų, kojų švelnus masažas)

Nėščiųjų masažo paskirtis yra padėti būsimajai mamai, o taip pat ir vaikeliui, jaustis geriau. Jis sumažina skausmus, nemalonius pojūčius kūne, nuima įtampą, veikia atpalaiduojančiai ir raminančiai.

Aromaterapinis masažas | 29€

Trukmė: 50min

Atliekamas nugaros, pečių, rankų, kojų švelnus masažas su specialiai nėščiosioms parinktais eteriniais aliejais.

Rožių pilinguojantis masažas | 16€

Trukmė: 30min

Sudėtyje esantys rožių sėklų milteliai puikiai pašalina negyvąsias ląsteles ir atgaivina odą. Laukinių rožių aliejus regeneruoja, maitina ir apsaugo odą. Pilingas pašalina negyvas ląsteles, odos riebalus ir nešvarumus nuo odos paviršiaus.

Šveitiklyje nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių

Giliai drėkinanti veido terapija | 19€

Trukmė: 60min

(Demakiažas, aukso pilingas, masažas, alginatinė drėkinanti kaukė, spec.kremas)

Veido drekiamoji terapija intensyviai drėkina, maitina, gaivina odą. Dėl savo ypatingai drėkinančių savybių kaukė tinka bet kokios odos tipui. Oda po procedūros pastebimai švyti, yra sudrėkinta.

„Laukimo stebuklas“ SPA terapija | 43€

Trukmė: 1h 20min

(Rožių viso kūno pilingas + viso kūno nėščiųjų masažas su braškių kauke)

Rožių pilingo sudėtyje esantys rožių sėklų milteliai puikiai pašalina negyvąsias ląsteles ir atgaivina odą. Laukinių rožių aliejus regeneruoja, maitina ir apsaugo odą. Pilingas pašalina negyvas ląsteles, odos riebalus ir nešvarumus nuo odos paviršiaus.

Šveitiklyje nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių

Masažas su braškių kauke atgaivins odą. Kaukė, kurios sudėtyje yra trintų braškių miltelių, turtinga vitaminų A, B, C, E ir K, mikroelementų – geležies, magnio, natrio, fosforo. Po procedūros oda taps minkšta ir skaisti, o malonus kvapas nuteiks raminančiai.