Terapija kojoms

SPA terapija kojoms "Pasaka"| 28€

Trukmė: 40min

Pėdų pilingas, pieno vonelė kojoms su šviežių rožių žiedlapiais ir jausmus žadinančiais eteriniais aliejais, kaukė pėdoms, kojų ir pėdų masažas.

Į šią procedūrą įeina: negyvosios jūros šveitiklis, kuris nušveičia sukietėjusią pėdų odą ir suteikia gaivos jausmą, bei pieno vonelė kojoms su šviežių rožių žiedlapiais, atpalaiduojanti ne tik mintis, bet ir visą kūną. Eterinių aliejų mišinys (kardamono, ylang-ylang, kvapiosios kanangos ir greipfrutų). Mėgaujantis pėdų vonele, Jums bus pasiūlytas puodelis ajurvedinės arbatos. Nuostabiai kvapnus rausvas tradicinis rytiečių gėrimas sušildo, padeda atgauti fizines ir emocines jėgas, neprarasti dvasinės pusiausvyros, pamatyti šviesiąsias gyvenimo puses.

Pedų masažas. Pėdos yra stebuklinga vieta. Jose telkiasi įvairiausi taškai kuriuos tinkamai masažuojant galima išvyti galvos skausmą ar net įvairias ligas. Pėdų masažas atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse, padeda sumažinti stresą. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Masažuojama ne tik pėda, čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių.