SPA kompleksai

„Šokoladinis sapnas“ | 39€

Trukmė: 1h 10min

(Šokolado viso kūno pilingas + viso kūno atpalaiduojantis masažas)

Šokolado pilingas ramina nervų sistemą, skatina kraujo apytaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina nerimą, stresą, gerina nuotaiką, mažina stresą, stimuliuoja jausmus. Šokoladinis pilingas didina odos elastingumą, mažina raukšleles ir intensyviai saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio.Po procedūros oda taps dieviškai švelni, pastebimai stangresnė, lygesnė. Jausitės žvalūs ir energingi.

Atpalaiduojantis masažas – tai raminantis ir atpalaiduojantis visą kūną masažas, skirtas tiems, kurie trokšta užsimiršti, pabėgti nuo kasdienės rutinos, pailsėti nuo begalės darbų ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę. Šis masažas ypač efektyviai atpalaiduoja viso kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę Jūsų savijautą, pašalina nuovargį, nuima stresą bei įtampą.

„Šokolado apgaubta“ |59€

Trukmė: 2h

(Šokolado viso kūno pilingas + įvyniojimas į šokolado kaukę + viso kūno masažas)

Šokolado pilingas ramina nervų sistemą, skatina kraujo apytaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina nerimą, stresą, gerina nuotaiką, mažina stresą, stimuliuoja jausmus. Šokoladinis pilingas didina odos elastingumą, mažina raukšleles ir intensyviai saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio. Po procedūros oda taps dieviškai švelni, pastebimai stangresnė, lygesnė. Jausitės žvalūs ir energingi.

Viso kūno įviniojimas į šokolado kaukę nuostabiai maitinantis odą, jausite malonią šilumą. Procedūra ypač tinka norint atgaivinti išsausėjusią odą. Kaukė sukurta iš natūralių medžiagų ir yra aukščiausios kokybės.

Atpalaiduojantis masažas – tai raminantis ir atpalaiduojantis visą kūną masažas, skirtas tiems, kurie trokšta užsimiršti, pabėgti nuo kasdienės rutinos, pailsėti nuo begalės darbų ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę. Šis masažas ypač efektyviai atpalaiduoja viso kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę Jūsų savijautą, pašalina nuovargį, nuima stresą bei įtampą.

“Mėtų ir mandarinų švelnumas“ | 49€

Trukmė: 1h 40min

(Viso kūno atpalaiduojantis masažas su mėtų ir mandarinų aliejais + IKRŲ terapija veidui)

Viso kūno masažas su mėtų ir mandarinų aliejais . Pasilepinkite ypatingai kvapniu viso kūno masažu, kuris sušildys mandarinų ir mėtų kvapais. Jūsų laukia atpalaiduojantis viso kūno masažas su natūraliais eteriniais aliejais, kurie prasiskverbia į kraujotaką ir ramina centrinę nervų sistemą. Po masažo pagerės bendra organizmo savijauta, suaktyvės kraujotaka ir medžiagų apykaita.

Terapija veidui su ikrų kauke stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus. Ikrų ląstelės labai panašios į jaunas epidermio ląsteles. Jos susideda iš riebiųjų rūgščių, amino rūgščių, mineralinių druskų, vitamino B, cinko ir geležies. Šios medžiagos padeda ląstelėms apsisaugoti nuo išorės poveikio. Oda sudrėkinama, greičiau regeneruojasi. Veikliosios medžiagos -Ikrų ekstraktas (Greitina kolageno gamybą organizme. Vitaminai A, D, B1, B2, B6 ir mikroelementai bei amino rūgštys drėkina ir skatina ląstelių atsinaujinimo procesus. Saugo nuo UV, oro kaitos žalos, aplinkos taršos ir dehidratacijos. Turi antioksidacinių savybių.

(Demakiažas, aukso pilingas, masažas, alginatinė ikrų kaukė, serumas)

"Palaima" | 35€

Trukmė: 60min

(Nugaros masažas + viso kūno medaus ir cinamono įvyniojimas + veido masažas)

Gydomasis nugaros masažas padeda atsigauti po įtemptos darbo dienos ir intensyvaus darbo sporto salėje. Taip pat rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, sergantiesiems stuburo ir sąnarių ligomis. Nugara, tai mūsų kūno ašis, kuria rūpintis būtina.Šio masažo nauda akivaizdi: sumažėja skausmai, raumenys atsipalaiduoja tampa elastingesni, didėja stuburo lankstumas, gerėja bendra organizmo būklė, ypatingai po sunkios darbo dienos.

Viso kūno medaus ir cinamono įvyniojimas. Cinamonas kartu su medumi veikia efektingai, ne tik kūno formų grąžinimui, bet ir bendrai žmogaus sveikatai. Cinamonas – šildantis prieskonis, jo savybės gerina kraujotaką, sušildo kūną. Cinamonas valo toksinus, ramina nervų sistemą. O sąveikaudamas kartu su medumi, tik sustiprina gydomąsias savybes. Be daugelio gydomųjų savybių, medus pagerina medžiagų apykaitą bei odos kvėpavimą. Po įviniojimo oda tampa švelni,elastinga ir švytinti

Veido masažas sulėtina veido odos senėjima, suteikiai odai skaistumo, treniruojami veido raumenys, geriau aprūpinami krauju poodiniai audinių sluoksniai, odos ląstelės greičiau pasisavina reikiamą maitinamųjų medžiagų kiekį. Masažas veiksmingai atpalaiduoja kaklo ir veido mimikos bei giliųjų raumenų įtampą, koreguoja ir formuoja gražų veido ovalą, mažina raukšles.