Rytietiški SPA ritualai

VISO KŪNO MASAŽAS SU MASAŽINE ŽVAKE | 45€

Trukmė: 50min

Masažinė kūno žvakė, kurioje esantys aliejai pagerina kraujotaką, taip odą  yra tonizuoajam bei stangrinama. Nuostabus žvakių kvapas sužadina vaizduotę, skleidžiama šviesa suteikia jaukumo, o šiluma išplečia kapiliarus ir atpalaiduoja raumenis. Oda lieka giliai pamaitinta, apsaugota ir švelni, o kūnas atsipalaidavęs.

"RYTIETIŠKAS PRISILIETIMAS" | 80€

Trukmė: 90min

Procedūrą sudaro:

  • Pėdų vonelė su šviežiais rožių žiedlapiais ir aromatingas rytietiškos arbatos puodelis;
  • Ajurvedinis masažas su rytietišku aliejumi – tonizuoja, gerina kraujotaką, šalina susikaupusius skysčius, tinimą, suteikia ištvermės, stiprina imuninę sistemą. Stiprus, limfos apytaką gerinantis masažas. Taip pat naudingas esant celiulitui. Masažas atliekamas naudojant rytietišką aliejų, kurio sudėtyje juntamas elegantiškai natūralių rytietiškų prieskonių aromatų derinys, papildytas odą maitinančiomis ir drėkinančiomis medžiagomis, vitaminais A,B,E.
  • Veido masažas su prabangiu rožių losjonu. Padeda atjauninti, paskaistinti veido odą, palyginti mimikos ir nuovargio raukšleles, pašviesina odą ir pagerina poodinių sluoksnių tonusą. Rožių veido losjonas tinka visiems odos tipams, net ir labai jautriai ir ypač naudingas brandžiai odai. Losjono lengva ir šilkinė tekstūra, nepalieka riebumo pojūčio ir puikiai susigeria į odą. Jis apsaugo nuo žalingos aplinkos poveikio, padeda atkurti odos elastingumą, skatina regeneraciją ir stabdo odos ląstelių senėjimo procesą.
  • Marine Mist jūros dulksna visam kūnui.