Rytietiški SPA ritualai

"1000 ir viena naktis"| 29€

Trukmė: 50min

(Viso kūno atpalaiduojantis masažas su 24 karatų aukso losjonu.)

Aukso losjonas su grynu auksu ne tik turi UV filtrus, bet taip pat turi gydomųjų sąvybių. Produktų pagrindą sudaro simondsijų ir migdolų aliejus, papildytas veikliųjų komponentų ir drėkiklių. Auksas ne tik apsaugo nuo išorės faktorių, bet taip pat gerina ląstelių regeneraciją, padeda prasiskverbti deguoniui į odą. Oda tampa jaunesnė, stangresnė, švelnesnė ir spindinti. Auksas skatina limfos ir kraujo apytaką, šaliną toksinus, teigiamai veikia nuotaiką.Viso kūno atpalaiduojantis masažas padės užsimiršti po sunkios darbo dienos, bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį Po šios procedūros jūsų oda bus švelni, sudrėkinta ir švytinti, jausitės pailsėję ir kupini geros nuotaikos.

„Rytai“ terapija su aromatinėmis ryžių pintomis | 32€

Trukmė: 60min

Atliekamas su specialiais ryžių ryšulėliais ir žolelėmis, kurios turi gydomųjų savybių. Ypač tinka įsitempus raumenims ar šaltuoju sezonu. Rytai terapija atliekama su rytietišku masažo aliejumi, kurio sudėtyje yra saldžiųjų migdolų, laimo ir šalavijų aliejaus. Jis apsaugo odą nuo priešlaikinio senėjimo požymių, pašalia skausmus, pamaitina ir atgaivins Jūsų odą. Procedūros metu ne tik atpalaiduojami įtempti raumenys, pagerinama medžiagų apykaita, bet ir sustiprinamas imunitetas, gerinama nuotaika ir energingumas.

„Rytietiškas rytas“ | 46€

Trukmė: 1h 20min

(„Rytai“ terapija su aromatinėmis ryžių pintomis + alginatinė veido kaukė su arabiškos kavos ekstraktais)

 „Rytai“atliekamas su specialiais ryžių ryšulėliais ir žolelėmis, kurios turi gydomųjų savybių. Ypač tinka įsitempus raumenims ar šaltuoju sezonu. Rytai terapija atliekama su rytietišku masažo aliejumi, kurio sudėtyje yra saldžiųjų migdolų, laimo ir šalavijų aliejaus. Jis apsaugo odą nuo priešlaikinio senėjimo požymių, pašalia skausmus, pamaitina ir atgaivins Jūsų odą. Procedūros metu ne tik atpalaiduojami įtempti raumenys, pagerinama medžiagų apykaita, bet ir sustiprinamas imunitetas, gerinama nuotaika ir energingumas.

Modeliuojanti alginatinė veido kaukė su arabiškos kavos ekstraktais. Natūralios medžiagos suteikia šiai kaukei minkštinančių, tonizuojančių ir antioksiduojančių savybių. Kavos ekstraktas skaido riebalus ir turi limfodrenažinį poveikį. Jo dėka oda sustangrinama ir stimuliuojama kraujo apytaka. Kofeinas yra stiprus antioksidantas, naikinantis laisvuosius radikalus. Oda tampa ypač gaivi.

Kūno šveitimo ritualas „Egzotikos kerai" | 16€

Trukmė: 30min

Egzotikos kerų šveitiklis apgaubia saldžiu laimo, arbūzų, melionų ir bananų kvapu, kuris lydės Jus visą dieną. Pilinguojantis Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Šveitiklyje nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių.

Pojūčių odisėja | 29€

Trukmė: 50min

Kūno šveitimo ritualas „Egzotikos kerai“ ir alginatinė kaukė su arabiškos kavos ekstraktais.

Egzotikos kerų šveitiklis apgaubia saldžiu laimo, arbūzų, melionų ir bananų kvapu, kuris lydės Jus visą dieną. Pilinguojantis Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Šveitiklyje nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių

Modeliuojanti alginatinė veido kaukė su arabiškos kavos ekstraktais. Natūralios medžiagos suteikia šiai kaukei minkštinančių, tonizuojančių ir antioksiduojančių savybių. Kavos ekstraktas skaido riebalus ir turi limfodrenažinį poveikį. Jo dėka oda sustangrinama ir stimuliuojama kraujo apytaka. Kofeinas yra stiprus antioksidantas, naikinantis laisvuosius radikalus. Oda tampa yapč gaivi.