Masažai vyrams

Viso kūno klasikinis masažas | 34€

Trukmė: 50min

Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno apimtis, padeda išlaikyti gražią figūrą. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Šis masažas yra vienas patikimiausių būdų per valandą atsikratyti savo rūpesčių.Bendrasis (klasikinis) masažas labai efektyviai taikomas įvairių ligų gydymui, profilaktikai, pažeistoms organizmo funkcijoms atstatyti ir normalizuoti, sveikatai sustiprinti, senėjimo procesams stabdyti. Šis masažas labai tinka esant raumenų nervinės veiklos sutrikimams.Padidėja raiščių, sausgyslių ir raumenų elastingumas, suaktyvėja medžiagų apykaita ir stiprinamas raumeninis audinys.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas su gintaro kauke| 32€

Trukmė: 50min

Atpalaiduojantis gintaro masažas tinks visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Gintaras stabdo ląstelių oksidaciją, padeda šalinti toksinus, švelnina odą, atpalaiduoja raumenis, ramina mintis, mažina emocinę įtampą. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį, malšina stresą, sumažina širdies ritmą bei kraujo spaudimą, didina kraujo apykaitą.

„Rytai“ terapija su aromatinėmis ryžių pintomis | 32€

Trukmė: 60min

Atliekamas su specialiais ryžių ryšulėliais ir žolelėmis, kurios turi gydomųjų savybių. Ypač tinka įsitempus raumenims ar šaltuoju sezonu. Rytai terapija atliekama su rytietišku masažo aliejumi, kurio sudėtyje yra saldžiųjų migdolų, laimo ir šalavijų aliejaus. Jis apsaugos odą nuo priešlaikinio senėjimo požymių, pašalins skausmus, pamaitins ir atgaivins Jūsų odą. Procedūros metu ne tik atpalaiduojami įtempti raumenys, pagerinama medžiagų apykaita, bet ir sustiprinamas imunitetas, gerinama nuotaika ir energingumas.

Alaus kerai vyrams | 32€

Trukmė: 50min

Viso kūno atpalaiduojantis masažas su alaus kūno losjonu, turinčiu vertingų odą jauninančių aliejų ir bičių produktų, pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis. Alus žmogaus organizmą veikia raminančiai ir hipnotizuojančiai, mažina skausmą, lengvina virškinimą, mažina prakaitavimą. Alaus procedūros produktai aktyviai jaunina odą ir mažina raukšles, bei ilgam ir giliai sudrėkina odą. O viso kūno atpalaiduojantis masažas padės užsimiršti po sunkios darbo dienos, bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį.