Masažai

Aromaterapinis masažas dviems | 78€

Trukmė: 60min

Aromaterapija – tai menas, gebantis gydyti, atpalaiduoti, nuraminti ar sužadinti pasitelkiant kvapus. Kvapieji aliejai teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną, šalina raumenų nuovargį bei atstato jėgas. Organinių eterinių aliejų dėka sužadinama organizmo energija, pašalinamas nuovargis ir kūnas atgauna fizinę pusiausvyrą, sustiprinamas imunitetas. Energijos antplūdis dar ilgai jaučiamas masažui pasibaigus. Po procedūros kūnas apipurškiamas Phytomer Marine mist kūno dulksna, kuri suteikia lengvumo jausmą visą likusią dieną.

*Procedūra atliekama vienu metu skirtinguose kabinetuose.

Viso kūno klasikinis masažas | 40€

Trukmė: 50min

Masažas naudingas tiek sveikam žmogui tiek turinčiam įvairių sveikatos bėdų. Viena iš svarbiausių masažo naudų yra mažinti raumenų bei emocinę įtampą, taip pat stimuliuojama kraujo ir limfos apytaka. Masažai taip pat greitina riebalinių liaukų veiklą, gerina endokrininę bei nervų sistemą. Padidėja raiščių, sausgyslių ir raumenų elastingumas, suaktyvėja medžiagų apykaita ir stiprinamas raumeninis audinys.

Viso kūno atpalaiduojantis masažas | 40€

Trukmė: 50min

Atpalaiduojantis masažas – tai raminantis ir atpalaiduojantis visą kūną masažas, skirtas tiems, kurie trokšta užsimiršti, pabėgti nuo kasdienės rutinos, pailsėti nuo begalės darbų ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę. Šis masažas ypač efektyviai atpalaiduoja viso kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę Jūsų savijautą, pašalina nuovargį, nuima stresą bei įtampą.

Viso kūno atpalaiduojantis masažas su karštais akmenimis| 52€

Trukmė: 50min

Šiam masažui naudojami vulkaniniai (bazaltiniai) akmenys, kurie susidarė veikiančių ugnikalnių šlaituose ir ilgainiui atvėso. Papildomai bazaltas neapdorojamas, nes nušlifuotas vandens ir vėjo, jis kaupia dalį gamtos energijos. Akmenų sudėtyje gausu mineralinių medžiagų, tokių, kaip magnis ir geležis. Šie akmenys ilgai išlaiko ir skleidžia nuolatinę bei raminamą šilumą. Karštų akmenų procedūra pagerina medžiagų apykaitą. Padidėja kapiliarinis kraujospūdis, kuris pagerina kraujotaką kraujo sąstovio zonose. Dėl stimuliacijos, detoksikacijos ir paspartėjusios mikrocirkuliacijos pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi.

Nustatyta, jog vienas glostomasis judesys akmeniu prilygsta šešiems judesiams ranka, veikia gilesnius raumenų audinius, labai gerai atpalaiduoja. Karštų akmenų masažo procedūra leidžia maksimaliiai atsipalaiduoti, ramina ir padeda sumažinti stresą, o tai pat subalansuoja hormonų veiklą ir atjaunina ląsteles.

Aromaterapinis masažas | 40€

Trukmė: 50min

Aromaterapija – tai menas, gebantis gydyti, atpalaiduoti, nuraminti ar sužadinti pasitelkiant kvapus. Aromatiniai aliejai teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną, o masažo metu naudojama unikali atlikimo technika gerina tonusą, šalina raumenų nuovargį bei atstato jėgas. Masažo metu augalinių ir eterinių aliejų mišiniai įsiskverbia į odą ir pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja ar stimuliuoja. Tuo pačiu metu įkvepiami aromatai veikdami centrinę nervų sistemą šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia fizinių bei dvasinių jėgų. Eterinių aliejų veikliosios medžiagos veikia pagrindines organizmo funkcijas – kraujotakos, medžiagų apykaitos, kvėpavimo ir virškinimno.

Viso kūno atpalaiduojantis masažas su masažine kauke pasirinktinai | 40€

Trukmė: 50min

Galimi kvapai: bruknių, braškių, karamelės, šokolado, vitaminų, egzotikos, gintaro, apelsinų, alyvų.

Mūsų naudojamų kūno kaukių sudėtyje gausu natūralių ingredientų, kūno kaukės pasirūpina kliento oda pačiu natūraliausiu būdų. Malonus kvapas bei regeneruojančiomis savybėmis pasižyminčių kakavos ir sviestmedžių sviestai, padaro procedūrą ne tik naudingą, bet ir labai malonią.

Nugaros masažas | 22€

Trukmė: 30min

Šios procedūros metu ne tik atpalaiduojami nugaros raumenys, bet ir nuimama įtampa. Nugaros masažas gali būti atliekamas arba tik tam tikrai sričiai arba visam nugaros plotui. Kuomet atliekamas visas, pilnas nugaros masažas yra masažuojamos atskiros raumenų grupės. Pilnas nugaros masažas gerina kraujotaką, limfos sistemą, greitina medžiagų apykaitą. Nugaros masažas yra viena populiariausių procedūrų, o jo nauda neįkainojama.

Nugaros masažas su karštais akmenimis |30€

Trukmė: 30min

Karštų akmenų masažas veikia visas fiziologines ir psichines žmogaus funkcijas, palengvina lėtinius nugaros ir kaklo skausmus, detoksikuoja, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną. Po masažo  dar  2-3 dienas lydi gera nuotaika, jėgų antplūdis, darbingumas ir vidinis ramumas.

Veido masažas | 22€

Trukmė: 25min

Procedūros eiga:

  • Demakiažas;
  • Tonizavimas;
  • Veido odos šveitimas;
  • Veido masažas;
  • Serumo įmasažavimas;
  • Veido kremo užtepimas.

Veido masažas sulėtina veido odos senėjimą, suteikiai odai skaistumo, treniruojami veido raumenys, geriau aprūpinami krauju poodiniai audinių sluoksniai, odos ląstelės greičiau pasisavina reikiamą maitinamųjų medžiagų kiekį. Masažas veiksmingai atpalaiduoja kaklo ir veido mimikos bei giliųjų raumenų įtampą, koreguoja ir formuoja gražų veido ovalą, mažina raukšles.

Apatinės kūno dalies modeliuojantis stangrinamasis masažas | 30€

Trukmė: 45min

Liekninamasis  stangrinamasis masažas – tai vienas efektyviausių kovos su celiulitu būdų, taikomų tam tikroms probleminėms kūno sritims – šlaunims, sėdmenims, pilvui. Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius bei stiprius masažo judesius ir tai yra vienas efektyviausių kovos su celiulitu būdų Masažas atliekamas naudojant specialų stangrinamąjį aliejų.