Pilingai

Odos šveitimas – procedūra, kurios metu pašalinamos viršutiniame odos sluoksnyje esančios negyvos ląstelės. Oda tampa gaivesnė, skaistesnė, geriau sugeria kosmetines priemonės. Šveitimas stimuliuoja limfinę sistemą ir drėkinimą, šalina veido odos toksinus, gerina kraujotaką.

Pilinguojantys viso kūno masažai| 25€

Trukmė: 30min

  • Rožių – sudėtyje esantys rožių sėklų milteliai puikiai pašalina negyvąsias ląsteles ir atgaivina odą. Laukinių rožių aliejus regeneruoja, maitina ir apsaugo odą.
  • Gintaro – gintarinė procedūra prisotina ląsteles deguonimi, šalina toksinus, saugo organizmą nuo priešlaikinio senėjimo. Gintaras nesukelia alergijos, stabdo ląstelių oksidaciją, gintaras yra energijos balansavimo akmuo, skatina kūrybiškumą mintį, stiprina fizinį ir moralinį stiprumą, pasitikėjimą savimi, suteikia optimizmo ir gyvenimo džiaugsmą.
  • Persikų – persikų ritualas – tai atpalaiduojanti procedūra, kuri pagerina nuotaiką, skatinanti džiaugsmą ir optimizmą, padeda atsipalaiduoti ir atkurti kūno bei dvasios stiprybę. Aromaterapijos ekspertai pripažįsta, kad šio vaisiaus kvapas turi antidepresanto poveikį. Jis ne tik teigiamai veikia nuotaiką, bet gerina smegenų funkcijas, atmintį, padidina koncentraciją.
  • Apelsinų – apelsinų eterinio aliejaus aromatas žmogaus organizmą veikia raminančiai, kelia nuotaiką ir skatina optimizmą. Šis saulę menantis vaisius simbolizuoja draugiškumą, linksmumą ir pakilią nuotaiką. Saldus apelsinų eterinio aliejaus aromatas veikia žmogų pozityviai, skatina pamiršti bėdas ir padeda išsivaduoti iš depresijos gniaužtų.
  • Šokolado – šokoladinis pilingas didina odos elastingumą, mažina raukšleles ir intensyviai saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio.Po procedūros oda taps dieviškai švelni, pastebimai stangresnė, lygesnė. Jausitės žvalūs ir energingi.